Lycanthropia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lycanthropia

Gyilkos kór, mely benned rejtőzködik
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Általános csevegés (IRL)

Go down 
+4
Amy Lee
Riam Barton
Natasha Darishnikov
Nashua Lloyd
8 posters
SzerzőÜzenet
Nashua Lloyd
Admin
Nashua Lloyd


Hozzászólások száma : 29
Age : 36
Tartózkodási hely : Rózsakert
Csoport : Vadászok
Csoporton belül : Vadászok vezetője
Registration date : 2007. Aug. 17.

Általános csevegés (IRL) Empty
TémanyitásTárgy: Általános csevegés (IRL)   Általános csevegés (IRL) Icon_minitimeHétf. 20 Aug. 2007, 17:20

Itt lehet beszélgetni bármiről, ami eszetekbe jut, nem mondom, hogy ne hozzátok szóba a játékot, de leginkább annak örülnénk, ha tényleg valami általános témáról írnátok, illetve ismerkednétek egymással. Smile
Vissza az elejére Go down
http://users.cwi.hu/roxfort/index.php
Nashua Lloyd
Admin
Nashua Lloyd


Hozzászólások száma : 29
Age : 36
Tartózkodási hely : Rózsakert
Csoport : Vadászok
Csoporton belül : Vadászok vezetője
Registration date : 2007. Aug. 17.

Általános csevegés (IRL) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegés (IRL)   Általános csevegés (IRL) Icon_minitimeKedd 21 Aug. 2007, 20:16

*Lecsüccsen egy kényelmesnek látszó fotelba, hátraveti fekete fürtjeit. Egy keményfedeles könyv fekszik az ölében, Merle neve épp csak, hogy leolvasható róla.*

- Annyira nem itt lenne a helyem, de… - *halk sóhaj, az egyik arca előtt lengedező tincs ettől felemelkedik, majd visszasüllyed.* - … de az userkémnek szj hiánya van… - *szemrehányóan néz a képernyő mögött kopogó hölgyre, s keresztbeveti a lábait*

- Riam, te meg hol vagy ilyenkor? - *duzzog, a tűzvörös ajkak megfeszülnek. Már nagyon nincs jó kedve... A szépen, frissen manikürözött körmök kopognak a fehér könyvfedélen.*
Vissza az elejére Go down
http://users.cwi.hu/roxfort/index.php
Natasha Darishnikov

Natasha Darishnikov


Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2007. Sep. 03.

Általános csevegés (IRL) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegés (IRL)   Általános csevegés (IRL) Icon_minitimeHétf. 03 Szept. 2007, 22:11

Sziasztok! Általában mikor szoktatok fönt lenni, csak hogy tudjam , mikor kell jönni játszani Very Happy
Vissza az elejére Go down
Riam Barton
Admin
Riam Barton


Hozzászólások száma : 52
Tartózkodási hely : Salem
Csoport : Lycon
Csoporton belül : Alfanőstény
Registration date : 2007. Aug. 17.

Általános csevegés (IRL) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegés (IRL)   Általános csevegés (IRL) Icon_minitimeKedd 04 Szept. 2007, 07:00

Szija!
Nos, én most össze- vissza vagyok, mivel suli időszak kezdetét vette. Ha vagyok, akkor hétvégenként délután, vagy este, sőt szokszor fenn vagyok egy fél órára 19:30 körül is... Smile Smile
Vissza az elejére Go down
https://lycon.hungarianforum.com
Natasha Darishnikov

Natasha Darishnikov


Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2007. Sep. 03.

Általános csevegés (IRL) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegés (IRL)   Általános csevegés (IRL) Icon_minitimeSzer. 05 Szept. 2007, 20:24

Sziasztok, ha valaki szeretne játszani , akkor dobjon egy pm-rt Smile
Vissza az elejére Go down
Nashua Lloyd
Admin
Nashua Lloyd


Hozzászólások száma : 29
Age : 36
Tartózkodási hely : Rózsakert
Csoport : Vadászok
Csoporton belül : Vadászok vezetője
Registration date : 2007. Aug. 17.

Általános csevegés (IRL) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegés (IRL)   Általános csevegés (IRL) Icon_minitimeSzomb. 08 Szept. 2007, 08:33

*beroncsol, majd gyors torokköszörülés közben bele kezd egy kisebb fajta beszédszerűségbe.*

Sziasztok, szép verőfényes hajnalt mindenkinek! Smile

Csak annyi, hogy ha van valami ötletetek, vagy helyszínhez, vagy máshoz, vagy a szabályzathoz, - lehet, hogy Amy és Riam már elmondta, de akkor most megismétlem a szavaikat, - akkor itt is megoszthatjátok velünk. ^^ A PM veszélyes dolog… én a magam részéről még mindig nem tudom, hogy mikor van, s mikor nincs új üzim. Laughing

Persze lehet, hogy csak én vagyok egy kicsikét szöszus. Wink

*rohanva távozik*
Vissza az elejére Go down
http://users.cwi.hu/roxfort/index.php
Nashua Lloyd
Admin
Nashua Lloyd


Hozzászólások száma : 29
Age : 36
Tartózkodási hely : Rózsakert
Csoport : Vadászok
Csoporton belül : Vadászok vezetője
Registration date : 2007. Aug. 17.

Általános csevegés (IRL) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegés (IRL)   Általános csevegés (IRL) Icon_minitimePént. 14 Szept. 2007, 12:39

Kis boszik, fajkaszkák és egyéb halandószerűségek! Laughing

Engem nem sokára meglehet majd lelni a városhatárában található erdőben, aki bő türelemmel rendelkezik, az majd rámakadhat IC is. Laughing Laughing
Ígérem, hogy nem harapok, pláne, hogy az nem is az én szokásom. Wink

Nashi
Vissza az elejére Go down
http://users.cwi.hu/roxfort/index.php
Amy Lee

Amy Lee


Hozzászólások száma : 16
Age : 34
Tartózkodási hely : Salem
Csoport : Boszorkányok
Csoporton belül : Boszorkányok vezetője
Registration date : 2007. Aug. 24.

Általános csevegés (IRL) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegés (IRL)   Általános csevegés (IRL) Icon_minitimeSzomb. 15 Szept. 2007, 13:12

*teljes felszerelésben jelenik meg a színen... felkészült a nővérke-vadászatra ^^*

Hihi... *kuncorászik* Én le is csaptam rád, ha nem baj ^^ ^^ ^^

*közben szemléli a lehetséges helyeket, ahol nővéjkéje megjelenhet, de egyelőre mind a gmail, mind az msn csöndes...túl csöndes...*

Hm... *hümmög, és úgy csinál, mintha nagyon okos lenne...* Akkor én most lépek innen a társalgóból, és megírom azt a két Amy-reagot, amivel lógok ^^
Vissza az elejére Go down
Ian O'danell

Ian O'danell


Hozzászólások száma : 3
Csoport : Vadászok
Registration date : 2007. Sep. 07.

Általános csevegés (IRL) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegés (IRL)   Általános csevegés (IRL) Icon_minitimeSzomb. 15 Szept. 2007, 15:53

Sziasztok, hová csatlakozhatok be játszani?
Vissza az elejére Go down
Nashua Lloyd
Admin
Nashua Lloyd


Hozzászólások száma : 29
Age : 36
Tartózkodási hely : Rózsakert
Csoport : Vadászok
Csoporton belül : Vadászok vezetője
Registration date : 2007. Aug. 17.

Általános csevegés (IRL) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegés (IRL)   Általános csevegés (IRL) Icon_minitimeSzomb. 15 Szept. 2007, 15:57

Igazából bárhova. Very Happy
Akár hozzánk is jöhetsz, ha nem bánod, hogy Amy néni megpörköl bennünket. Laughing Laughing Laughing Vagy, ha maga Amy nem bánja. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
http://users.cwi.hu/roxfort/index.php
Nashua Lloyd
Admin
Nashua Lloyd


Hozzászólások száma : 29
Age : 36
Tartózkodási hely : Rózsakert
Csoport : Vadászok
Csoporton belül : Vadászok vezetője
Registration date : 2007. Aug. 17.

Általános csevegés (IRL) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegés (IRL)   Általános csevegés (IRL) Icon_minitimeCsüt. 11 Okt. 2007, 08:54

Kis kaland fog indulni nem sokára, már ha nem bánjátok, hogy így feldobnám a dolgokat. Rolling Eyes

Aki érdeklődne az jelezze itt, aztán meglátom, hogy kegyetlen leszek vagy sem. Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
http://users.cwi.hu/roxfort/index.php
Artemis R. Crowes

Artemis R. Crowes


Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2007. Oct. 21.

Általános csevegés (IRL) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegés (IRL)   Általános csevegés (IRL) Icon_minitimeVas. 21 Okt. 2007, 22:03

Nashua Lloyd írta:
*beroncsol, majd gyors torokköszörülés közben bele kezd egy kisebb fajta beszédszerűségbe.*

Sziasztok, szép verőfényes hajnalt mindenkinek! Smile

Csak annyi, hogy ha van valami ötletetek, vagy helyszínhez, vagy máshoz, vagy a szabályzathoz, - lehet, hogy Amy és Riam már elmondta, de akkor most megismétlem a szavaikat, - akkor itt is megoszthatjátok velünk. ^^ A PM veszélyes dolog… én a magam részéről még mindig nem tudom, hogy mikor van, s mikor nincs új üzim. Laughing

Persze lehet, hogy csak én vagyok egy kicsikét szöszus. Wink

*rohanva távozik*

Öhm...na most...vagy az én agyműködésemmel van gond, telhetetlen volnék, vagy hasonló, de hogyhogy egy ilyen helyre kis városban nincs egy kocsma sem?! Pedig egy-két ingatag lábakon közlekedő karakter megszínesítené Salem életét, az holtbiztos. Kötözködő, Evil or Very Mad megállíthatatlanul röhögő Laughing karakterek meg végképp. Bár nem kizárt, hogy ezt csak én látom így. Very Happy Very Happy
Még valami. Hozzám hasonló, kissé kapkodó userek mit csináljanak, ha rájöttek, hogy biza karileírásuk oldalra helyezését, alkotását, hovtovább applikálását (tyűha) némiképp elkapkodta, és rájön, hogy ceeegény karijának a fél élete egyszerűen LEMARADT? Segítség, tartsatok misét szegény hülye számítástechnikai n00bok lelki üdvéért!!!
Ámen, és Uff, én, Bal Fácán, beszéltem!
Vissza az elejére Go down
Nashua Lloyd
Admin
Nashua Lloyd


Hozzászólások száma : 29
Age : 36
Tartózkodási hely : Rózsakert
Csoport : Vadászok
Csoporton belül : Vadászok vezetője
Registration date : 2007. Aug. 17.

Általános csevegés (IRL) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegés (IRL)   Általános csevegés (IRL) Icon_minitimePént. 02 Nov. 2007, 15:24

Gondolom az Edit gombbal már megoldottad a gondot, mivel Riam elfogadott. Very Happy Very Happy

Kocsma... *fejbe csapja magát* Hoppá. ^^
Vissza az elejére Go down
http://users.cwi.hu/roxfort/index.php
Lorenzo Draison




Hozzászólások száma : 1
Age : 36
Registration date : 2008. Feb. 05.

Általános csevegés (IRL) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegés (IRL)   Általános csevegés (IRL) Icon_minitimeKedd 05 Feb. 2008, 15:57

Üdv.. tetszik az oldal, csak nem valami látogatott. Úgy látom régen jártak erre élőlények... Razz
Vissza az elejére Go down
Levis Animus




Hozzászólások száma : 4
Age : 36
Tartózkodási hely : Salem
Registration date : 2009. Oct. 19.

Általános csevegés (IRL) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegés (IRL)   Általános csevegés (IRL) Icon_minitimePént. 23 Okt. 2009, 00:06

Hello!

Tényleg jó ötletnek indult.
Csak az a kár, hogy úgy látom, tényleg csak ötlet maradt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Általános csevegés (IRL) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegés (IRL)   Általános csevegés (IRL) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Általános csevegés (IRL)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lycanthropia :: Társalgó-
Ugrás: